Polish Czech English Slovak Ukrainian
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Szybki kontakt

email: biuro@weselnystyl.pl

tel: Biuro 666 222 989
tel: Wiola 604 461 512
tel: Kordian 504 199 092

formularz kontaktowy

Efekt dymu do pierwszego tańca - wytwornica dymu

To jedna z najmodniejszych atrakcji wesela. Wypuszczany dym podczas pierwszego tańca daje niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w chmurach. Dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku i tajemniczości.

Wytwornica dymu jest też idealnym rozwiązaniem dla par, które średnio radzą sobie na parkiecie, a pierwszy taniec spędza im sen z powiek. Wydmuchiwana z wytwornicy para przypomina obłoki unoszące się nad podłogą na wysokości ok 20cm. Dzięki temu dym ukryje drobne wpadki i niedoskonałości w tańcu, a goście będą patrzeć na to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary.

Oferujemy Państwu wynajem wytwornicy do samodzielnej obsługi - 200zł

Do wytwornicy konieczne jest użycie specjalnego płynu (otrzymują go Państwo od nas już w cenie) oraz lodu. Mogą Państwo użyć zwykłych kostek lodu (takich jak stosuje się do drinków) lub też suchego lodu.  Rekomendujemy stosowanie suchego lodu, gdyż efekt jest nieporównywalnie lepszy. Koszt zakupu suchego lodu (około 10-15kg) kształtuje się w granicach 150-250zł (suchy lód zamawiają Państwo we własnym zakresie - chętnie podamy namiary na firmę, w której można się w niego zaopatrzyć). Model naszej wytwornicy to EUROLITE NB-150 ICE.

To profesjonalne urządzenie, którego efekty są nieporównywalnie lepsze od tańszych zamienników.

Działamy głównie na terenie:

- województwa świętokrzyskiego

- województwa małopolskiego

- województwa podkarpackiego

Nie wysyłamy urządzenia kurierem. Sprzęt należy odebrać i zwrócić w naszej siedzibie.

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności terminu.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 666 222 989

tel. 604 461 512


W mailu prosimy o podanie DATY PRZYJĘCIA oraz MIEJSCA WYKONANIA USŁUGI

wytwornica dymu świętokrzyskie, wytwornica dymu Kielce, wytwornica dymu Jędrzejów, wytwornica dymu Busko-Zdrój, wytwornica dymu Chmielnik, wytwornica dymu na wesele Staszów, wytwornica dymu na wesele małopolskie, wytwornica dymu na wesele Kraków, wytwornica dymu na wesele Wieliczka, wytwornica dymu na wesele Brzesko, wytwornica dymu Koszyce, wytwornica dymu Dąbrowa, wytwornica dymu Tarnów, wytwornica do pierwszego tańca Mielec, wytwornica do pierwszego tańca Bochnia, wytwornica do pierwszego tańca Nowy Sącz, wytwornica do pierwszego tańca podkarpackie, wytwornica do pierwszego tańca Rzeszów, wytwornica do pierwszego tańca Krosno, wytwornica do pierwszego tańca Jasło, wytwornica do pierwszego tańca Dębica, wytwornica do pierwszego tańca Kraków, wytwornica do pierwszego tańca Kielce, dym na pierwszy taniec Rzeszów, dym na pierwszy taniec Busko-Zdrój, dym na pierwszy taniec Kraków, dym na pierwszy taniec Kraków, dym na pierwszy taniec Kielce, dym na pierwszy taniec Koszyce, maszyna do dymu wynajem Busko-Zdrój, , maszyna do dymu wynajem Jędrzejów, , maszyna do dymu wynajem Brzesko, maszyna do dymu wynajem Bochnia, maszyna do dymu wynajem świętokrzyskie, maszyna do dymu wynajem małopolskie, maszyna do dymu wynajem podkarpackie, maszyna do dymu wynajem Kraków, maszyna do dymu wynajem Kielce, dym ciężki na wesele Busko-Zdrój, dym ciężki na wesele małopolskie, dym ciężki na wesele świętokrzyskie, dym ciężki na wesele podkarpackie 

mapa strony