Polish Czech English Slovak Ukrainian
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Szybki kontakt

email: biuro@weselnystyl.pl

tel: Biuro 666 222 989
tel: Wiola 604 461 512
tel: Kordian 504 199 092

formularz kontaktowy

Animator dla dzieci

Animator na przyjęciu to idealne rozwiązanie aby wszyscy goście byli zadowoleni i dobrze się bawili. Dorosłym da to chwilę wytchnienia od pociech, natomiast najmłodszym wypełni czas różnymi atrakcjami i zabawami. Doskonale zorganizuje zabawy na parkiecie, jak i na uboczu biorąc pod opiekę wszystkich małych gości.

Przykładowy program animacji:

-zabawy integracyjne  z chustą i tunelem animacyjnym
-zabawy taneczne
-malowanie buziek, zmywalne tatuaże
-gry i zabawy ruchowe, zręcznościowe - jeśli będzie ładna pogoda byłoby super gdybyśmy mogli przeprowadzić je na dworze, w ramach zabaw ruchowych możemy również pobawić się w piratów- poszukiwaczy skarbów, skoki w workach, taniec pod liną, twister, zbijak, szczurek, tor przeszkód, rzucanie do celu itp
-zabawy z czapkami zwierzątek
-możemy też zrobić mini miasteczko cyrkowe- slackline, szczudła dla dzieci
-zabawy manualne, artystyczne np. galerię portretów, kubeczki, kwiatki z bibuły, witrażyki na okno, lepienie zwierząt z ciastoliny układanych na drewnianym pociągu
-konkurs zagadkowy
-skręcanie zwierzątek z baloników
-pokaz wielkich baniek mydlanych,
-zamykanie dzieci w bańkach (dodatkowo płatne)
-zabawy konstrukcyjno- przestrzenne - budowle z bampów

Animator zawsze jest w bajkowym przebraniu, do wyboru mamy mnóstwo strojów.

Oferujemy także imprezy tematyczne (z udziałem 2 animatorów):

 • PIRACI

Wybierzemy się w niezwykłą, pełną przygód i niespodzianek podróż. Mali piraci będą szukać ukrytych kawałków drewnianej mapy. Po odnalezieniu każdego z 9 kawałków mali piraci muszą wykonać zadanie zaszyfrowane na fragmencie mapy. Gdy ułożymy mapę w całość i wykonamy wszystkie zadania, odnajdą skrzynię pełną złotych czekoladowych monet, której odnalezieniu będą towarzyszyły eksplozje.. confetti!

Czekają na Nas zadania takie jak: przejście po linie, karmienie lwa, łowienie piranii, wyścig z chrupkami, wyścigi w workach, wizyta na wyspie syren, przeprawa przez górską przepaść, wyścigi z jajem strusia, skoki na rzece pełnej krokodyli i wiele innych niebezpieczeństw.

 • KSIĘŻNICZKI I RYCERZE

Na początek wykonamy odpowiednie akcesoria - korony ozdobione kryształkami i brokatem oraz miecze i tarcze dla rycerzy. Później czeka nas pasowanie na rycerza oraz złożenie przysięgi rycerskiej. Chłopcy pod okiem instruktora będą uczyć się sztuki walki, a dziewczynki układu tanecznego, chodzenia z książką na głowie, ukłonów i pozdrowień. Czekają  na nas również zabawa w zamek, zabawy z chustą animacyjną, tunelem, wielka bitwa na papierowe kule, turniej rycerski oraz bal. Mile widziane stroje balowe :)

 • CYRK

Animacje poprowadzą doświadczeni kuglarze. Po rozgrzewce każdy będzie mógł spróbować swoich możliwości w rozkręcaniu talerzy cyrkowych, chodzeniu na szczudłach (4 pary), chodzeniu na szczudłach skaczących poweriser, żonglerce, hula hop i innych ciekawych dyscyplinach akrobatycznych i kuglarskich. Podczas warsztatów przygotujemy mini show którym zakończymy całe warsztaty.

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy, lokalizacji, liczby dzieci oraz czasu trwania animacji

Działamy głównie na terenie:

- województwa świętokrzyskiego

- województwa małopolskiego

- województwa podkarpackiego

- województwa lubelskiego

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności terminu.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


W mailu prosimy o podanie DATY PRZYJĘCIA oraz MIEJSCA WYKONANIA USŁUGI

Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie

animator na wesele świętokrzyskie, animator na wesele Kielce, animator na wesele Jędrzejów, animator na wesele Busko-Zdrój, animator na wesele Chmielnik, animator na wesele Staszów, animator na wesele małopolskie, animator na wesele Kraków, animator na wesele Wieliczka, animator na wesele Brzesko, animator na wesele Koszyce, animator na wesele Dąbrowa, animator na wesele Tarnów, animator na wesele Mielec, animator na wesele Bochnia, animator na wesele Nowy Sącz, animator na wesele Myślenice, animator na wesele podkarpackie, animator na wesele Rzeszów, animator na wesele Krosno, animator na wesele Jasło, animator na wesele Dębica, animatorzy na wesele Kraków, animatorzy na wesele Kielce, animatorzy na wesele Rzeszów, animatorzy na wesele Busko-Zdrój, animatorzy na wesele Kraków, animator na urodziny Kraków, animator na urodziny Kielce, animator na urodziny Koszyce, animator na urodziny Busko-Zdrój, animator na urodziny Jędrzejów, animator na urodziny Brzesko, animator na urodziny Bochnia, animator na urodziny świętokrzyskie, animator na urodziny małopolskie, animator na urodziny podkarpackie, animatorzy na urodziny Kraków, animator na urodziny Kielce, animator na urodziny Busko-Zdrój, opieka nad dziećmi na weselu małopolskie, opieka nad dziećmi na weselu świętokrzyskie, opieka nad dziećmi na weselu podkarpackie, opieka nad dziećmi na weselu Busko-Zdrój, malowanie twarzy świętokrzyskie, malowanie twarzy małopolskie, animatorzy na komunię Kraków, animatorzy na komunię Kielce, animatorzy na komunię Tarnów, zabawy dla dzieci Kraków, zabawy dla dzieci Kielce, zabawy dla dzieci Rzeszów

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

ü malowanie buziek

ü wielkie bańki mydlane

ü wata cukrowa

ü przebieranki

ü wyścig w workach

ü mini trampolina

ü rzucanie do celu

ü mini disco

ü modelowanie zwierzaków z balonów

ü zabawy z chustą animacyjną

ü gry i zabawy ruchowo sportowe (integracyjne)

ü wiele innych gier i zabaw 

mapa strony